Průběh oceňování

Můj průběh postupu ocenění Vaší nemovitosti vychází nejdříve z Vaší prvotní poptávky na mnou nabízený druh služeb. Orientačně se můžete podívat na ceník služeb podle jednotlivých druhů nemovitostí. Pokud nám svěříte Vaši nemovitost k prodeji, a to prostřednictví naší realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o., budete mít veškeré oceňovací a další služby ZDARMA.

Po Vašem oslovení (telefonickém, mailem anebo poptávkovém formuláři) se nejdříve zeptám za jakým účelem poptáváte tržní ocenění Vaší nemovitosti a stručný popis Vaší nemovitosti. Na základě těchto informací Vám vysvětlím, co Vám mohu nabídnout a za jakých podmínek. Pokud mi sdělíte přesnou adresu anebo parcelní číslo Vaší nemovitosti, mohu si ji prohlédnout a ihned Vám sdělit přesnou cenu tržního ocenění Vaší nemovitosti. Jestliže s nabídkovou cenou budete souhlasit, domluvíme si termín místního šetření (viz odkaz blog – co je to místní šetření). Význam místního šetření je nejen změřit a zdokumentovat oceňovanou stavbu, ale také zjisti rozdíly mezi stavem zapsaným v katastru nemovitostí a skutečným stavem. Jinak nikdy a nikdo nemůže správně ocenit nemovitost, kterou nikdy neviděl!

Po provedení místního šetření a doplnění podkladů do 1–3 pracovních dnů Vám vypracuji požadovaný dokument a přijedu za Vámi Vám vše podrobně vysvětli. Pokud se domluvíme a podepíšeme další možnou spolupráci o zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti, osobně Vám předám jeden výtisk ocenění (viz odkaz na vzor ocenění) a podepíšeme smlouvu a to BEZPLATNĚ. Pokud ne, zaplatíte mi předem domluvenou cenu převodem na účet na základě zálohové faktury v plné výši a následně Vám předám (mohu i poslat poštou na dobírku) 2x výtisk ocenění Vaší nemovitosti.

Rodinný dům

Rodinný dům

 

Typ Název Velikost Stáhnout
.pdf Vzorové tržní ocenění ke stažení. 544,3 KiB